Dlaczego warto kupować na Aliexpress?

Robienie zakupów z Chin staje się coraz popularniejsze w naszym kraju. Jednak czy jest to efekt mody, gdzie ludzie robią zakupy, bo po prostu jest to popularne, czy też są realne korzyści płynące z robienia zakupów na Aliexpress. Przyjrzymy się w tym artykule temu tematowi.

Zakupy na Aliexpress to oszczędności

W wielu przypadkach kupując na Aliexpress możesz oszczędzić kilkanaście, a w przypadku niektórych produktów nawet więcej procent. Na Chińskim allegro znajdziesz za kilka złotych produkty, które w Polsce kosztują kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt złotych. Oczywiście jeszcze większe oszczędności są w przypadku produktów drogich.

Jeżeli dodatkowo wykorzystasz cash back Aliexpress, to dodatkowo oszczędzasz na zakupach. Warto zauważyć, że cash back Aliexpress w przypadku naszej platformy CashGoBack jest często większy niż w przypadku polskich sklepów. A to sprawia, że opłacalność robienia zakupów jeszcze bardziej rośnie.

Kupując na Aliexpress omijasz pośredników

Alternatywą dla Aliexpress dla niektórych osób są polskie serwisy aukcyjne. Jednak bardzo często tutaj odbywa się coś, co można określić mianem „prowizorycznego dropshippingu”. Oznacza to, że sprzedawcy wystawiają aukcje produktów, które nie mają, natomiast gdy klient złoży zamówienie, to oni zamawiają towar z Chin bezpośrednio do klienta. Oczywiście po drodze pobierają sobie za to prowizję i dodatkowe opłaty.

Jeżeli sam kupujesz na tak zwanym chińskim allegro, czyli Aliexpress, to wtedy omijasz pośredników i kupujesz taniej.

Masz dostęp do produktów niedostępnych w Polsce

Na Aliexpress znajdziesz wiele produktów, które w Polsce są niedostępne. Znajdziesz tu całą masę elektroniki, która w Polsce jest niedostępna. Różnego rodzaju akcesoria do telefonów, komputerów, sprzęt do kuchni. Produktów jest cała masa. Prawda jest taka, że na Aliexpress wybór jest znacznie większy niż w Polsce — niezależnie od tego, czego szukasz. Dodatkowo dzięki różnym grupom takim jak Aliexpress Polska zauważysz bez problemu różne okazje, których jest mnóstwo na tym chińskim allegro.

Podsumowanie

To najważniejsze korzyści płynące z robienia zakupów na Aliexpress. Ten serwis stał się w Polsce popularny nie bez przyczyny. Jest tu znacznie większy wybór produktów, które są często tańsze niż w Polsce, właśnie dlatego warto robić tu zakupy.

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.