Zaopatrzenie24.pl

Zaopatrzenie24.pl

Sklep internetowy zaopatrzenie24.pl to jedyne takie miejsce w sieci, w którym znajdziesz wszystkie artykuły z branży technicznej zebrane w jednym miejscu. Podstawowe grupy naszych produktów można podzielić na cztery najważniejsze obszary naszej działalności.

- Sklep Hurtownia Techniczna: oferta obejmuje pełny asortyment z branży utrzymania ruchu, dzięki czemu znajdziesz u nas wszelkiego rodzaju łożyska Nachi oraz innych najlepszych producentów, sprzęgła KTR, pasy napędowe Optibelt, alkomaty Alkohit, tworzywa konstrukcyjne Ensinger, narzędzia techniczne, łańcuchy i wiele innych rzeczy. Posiadamy największą ofertę jeżeli chodzi o sklep lockout tagout, czyli drukarki Brady, materiały, blokady i zabezpieczenia oraz artykuły BHP.

- Sklep Automatyczna Identyfikacja: ta grupa produktów zaspokaja wszelkie potrzeby klientów w zakresie auto-id. Znajdziesz tu drukarki etykiet Zebra oraz innych cenionych producentów, materiały eksploatacyjne do drukarek (etykiety czyste i kolorowe, kalki TTR), terminale, skanery kodów oraz strefę RFID z najlepszymi rozwiązaniami z tego zakresu.

- Sklep Innowacje Technologiczne: rozwiązania IT dla branży przemysłowej, w tym między innymi monitory przemysłowe Sharp, obudowy monitorów i komputerów do specjalnych zastosowań oraz specjalistyczny sprzęt komputerowy.

- Sklep Czyściwa Specjalistyczne: bogata oferta czyściw przemysłowych znajdujących zastosowanie w takich branżach jak lakiernictwo, elektronika, farmacja, poligrafia, żywność oraz wielu innych miejscach. Nasza oferta opiera się na wysokiej jakości czyściwach przemysłowych Avatex oraz Sontara.

Wszystkie oferowane przez nas produkty możesz zamówić z dostawą do domu (oferujemy również opcję darmowego dowozu!), jak również odebrać w naszym magazynie we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że kompleksowa oferta naszego sklepu internetowego zaopatrzenie24.pl ułatwi codzienną pracę i sprawi, że stanie się ona prostsza i przyjemniejsza.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

2,50 %

3,75 % zwrotu

Przejdź do Zaopatrzenie24.pl

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Gearbest.com

2,00 %

3,00 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Agata

2,25 %

3,38 % zwrotu

SalonWaterman.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Newchic

5,00 %

7,50 % zwrotu

DUKA

4,00 %

6,00 % zwrotu

Sadowniczy.pl

2,80 %

4,20 % zwrotu

Bazylia.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Ale chrzest

2,50 %

3,75 % zwrotu

Ale upominek

2,50 %

3,75 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.