Księgarnia Edukacyjna

Księgarnia Edukacyjna

Księgarnia Edukacyjna jest internetową platformą sprzedażową Grupy Edukacyjnej S.A., jedynej na polskim rynku firmy z kompleksową ofertą dla szkoły, nauczyciela, ucznia i rodzica.

Mając ponad 20-letnie doświadczenie jednego z wiodących wydawców edukacyjnych w kraju wiemy, że kluczem do efektywnej pracy z dzieckiem są przede wszystkim podręczniki i dobre podstawy metodyczne, ale również nowoczesne technologie, rozwijające zainteresowania ucznia pomoce dydaktyczne i otoczenie stymulujące zmysły.

Nasze publikacje opatrzone logo: MAC Edukacja, JUKA - 91 i Poltext od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród nauczycieli, studentów, uczniów, rodziców i należą do najczęściej wybieranych na rynku. Dziś idziemy naprzód proponując także rozwiązania multimedialne na wielu poziomach kształcenia. Oferowane szkołom i rodzicom pomoce dydaktyczne marki ELEO dobieramy razem z fachowcami, którzy jako pierwsi w Polsce postawili na indywidualną pracę z dzieckiem, dostosowaną do jego możliwości i potrzeb edukacyjnych. Nowoczesnym i przyjaznym narzędziem dla szkoły XXI wieku jest dziennik elektroniczny - NASZE OCENY.

Wieloletnie doświadczenie wydawcy edukacyjnego sprawa, że Grupa Edukacyjna S.A. realizuje wiele prekursorskich przedsięwzięć, których celem jest budowanie nowej jakości w polskiej edukacji. Realizowany przez nas od 2008 roku projekt edukacyjny "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy", finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 3.3.4 Modernizacja treści i metod kształcenia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poprzedził programy strukturalne „Radosna Szkoła” i „Indywidualizacja nauczania i wychowania w klasach I-III”. Przedsięwzięcie to zostało nagrodzone tytułem „Najlepsza Inwestycja w Człowieka” w konkursie Ministra Rozwoju Regionalnego „Dobre Praktyki EFS” w 2010 roku.

Laureatem kilkunastu prestiżowych w branży wydawniczej wyróżnień t są również nasze wydawnictwa MAC Edukacja, JUKA - 91 i POLTEXT. Ostatnie to nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji oraz wyróżnienie w „Konkursie na najlepsze programy wychowania przedszkolnego” Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli dla programu „Nasze przedszkole”, autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej i Wiesławy Żaby-Żabińskiej. Tytuł „Innowacyjny Produkt Wspierający Dyrektora Przedszkola”, który przyznano serii rozprowadzanej przez nas gry edukacyjnej Logico Primo adresowanej do dzieci w wieku przedszkolnym.

Tworząc dla Państwa nowoczesną i funkcjonalną Księgarnię Edukacyjną zachęcamy do zapoznania się ze sprawdzoną, kompleksową ofertą Grupy Edukacyjnej S.A.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

2,00 %

3,00 % zwrotu

Przejdź do Księgarnia Edukacyjna

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Gearbest.com

2,00 %

3,00 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Zaopatrzenie24.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Agata

2,25 %

3,38 % zwrotu

SalonWaterman.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Newchic

5,00 %

7,50 % zwrotu

DUKA

4,00 %

6,00 % zwrotu

Sadowniczy.pl

2,80 %

4,20 % zwrotu

Bazylia.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Ale chrzest

2,50 %

3,75 % zwrotu

Ale upominek

2,50 %

3,75 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.