Sklep gram

Sklep gram

Sklep.gram.pl to jeden z lepszych sklepów internetowych dla pasjonatów gier. Każdy fan, bez względu na to czy gra w gry na PC, czy konsoli znajdzie tutaj swoje ulubione tytuły. Asortyment dostępny na stronie jest naprawdę szeroki, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep.gram.pl bardzo często organizuje akcje promocyjne, dzięki czemu zdobywa nowych klientów, którzy chętnie do niego wracają. Prócz gier, na stronie znajdziesz także sprzęt potrzebny do grania. Oczywiście wszystkie najnowsze gry które właśnie wychodzą na rynek, są także dostępne w ofercie sklepu, także w preorderze, bardzo często w ciekawych zestawach promocyjnych. W zależności od wybranej formy gry, płatności i dostawy, zamówione przez ciebie zakupy trafią do ciebie w najszybszy, możliwy sposób. Obsługa sklepu stoi na straży by każdy klient był zadowolony, chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i doradzają w zakupach. Zaufanie klientów sprawia, że sklep jest bardzo często polecany kolejnym osobom, przez co ma bardzo dużą rzeszę stałych klientów. 

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

0,25 %

0,38 % zwrotu

Przejdź do Sklep gram

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

DUKA

4,00 %

6,00 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Gearbest.com

2,00 %

3,00 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Zaopatrzenie24.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Agata

2,25 %

3,38 % zwrotu

SalonWaterman.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Newchic

5,00 %

7,50 % zwrotu

Redro

5,00 %

7,50 % zwrotu

My Loview

5,00 %

7,50 % zwrotu

BBHome

2,75 %

4,13 % zwrotu

Sadowniczy.pl

2,80 %

4,20 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.