sklepdlaogrodu

sklepdlaogrodu

Internetowy sklep ogrodniczy zawiera produkty do kompleksowej pielegnacji roslin zaufanych producentów takich, jak: Target, Westland, Raco, Substral i Bayer.

Sklepdlaogrodu.pl to jeden z większych sklepów ogrodniczych online, który zaspokaja potrzeby zarówno hobbystycznych ogrodników, jak i profesjonalistów. Wszystkie produkty niezbędne do prowadzenia ogrodu w jednym miejscu. W szerokim asortymencie sklepu znajdziesz narzędzia, systemy do nawadniania, nawozy, preparaty chroniące rośliny, oraz środki do ich pielęgnacji. Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań, by uzupełniać ofertę sklepu w taki sposób, by była cały czas aktualna i bogata w nowości które pojawiają się na ogrodniczym rynku. Wraz z następującymi porami roku sklep stara się odpowiadać na potrzeby klientów, latem w ofercie znajdują się preparaty do basenów ogrodowych, z kolei wiosną – nasiona, czy tunele ogrodnicze. Sklep dokłada wszelkich starań by klienci byli zadowoleni z zakupów i wracali robiąc kolejne, dlatego też oferuje kilka różnych sposobów dostawy zamówienia oraz płatności. Wszystko w łatwy i szybki sposób, bez zbędnych formalności. 

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

2,31 %

3,46 % zwrotu

Przejdź do sklepdlaogrodu

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Gearbest.com

2,00 %

3,00 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Agata

2,25 %

3,38 % zwrotu

SalonWaterman.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Newchic

5,00 %

7,50 % zwrotu

Redro

5,00 %

7,50 % zwrotu

My Loview

5,00 %

7,50 % zwrotu

BBHome

2,75 %

4,13 % zwrotu

Terapy.pl

3,50 %

5,25 % zwrotu

Sadowniczy.pl

2,80 %

4,20 % zwrotu

Bazylia.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.