Fera

Fera

Sklep z produktami dla zwierzat - w ofercie posiada karmy i akcesoria, ponad 12 000 produktów, które zaspokoja wszystkie potrzeby zwierzaków.

Fera.pl to sklep internetowy który polubisz Ty i Twój zwierzak. W asortymencie sklepu znajdziesz wszystko dla twojego zwierzaka, obsługa dba o to, by każdy zwierzak dostał to czego właśnie potrzebuje. Dzięki temu fera to jeden z lepszych zoologicznych sklepów internetowych, do którego klienci zawsze chętnie wracają. W asortymencie sklepu znajdują się karmy nie tylko dla psów i kotów i innych małych ssaków, ale też gadów, płazów, rybek i ptaków. Prócz pokarmu i przekąsek, są tutaj też zabawki oraz akcesoria niezbędne dla naszych zwierzątek. Sklep bardzo często ma różne atrakcyjne promocje, ale bez nich i tak proponuje bardzo korzystne ceny. Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań, by zamówienia były szybko realizowane i dostarczane do klientów. Każde zamówienie powyżej 100 zł dostarczane jest za darmo

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

4,00 %

6,00 % zwrotu

Przejdź do Fera

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Gearbest.com

2,00 %

3,00 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Agata

2,25 %

3,38 % zwrotu

SalonWaterman.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Newchic

5,00 %

7,50 % zwrotu

Redro

5,00 %

7,50 % zwrotu

My Loview

5,00 %

7,50 % zwrotu

BBHome

2,75 %

4,13 % zwrotu

Terapy.pl

3,50 %

5,25 % zwrotu

Sadowniczy.pl

2,80 %

4,20 % zwrotu

Bazylia.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.