AVG.pl

AVG.pl

AVG pozwala Ci czuć się bezpiecznym

 • gdy dokonujesz zakupów,
 • korzystasz z banku,
 • oglądasz filmy,
 • szukasz i surfujesz po sieci,
 • pobierasz muzykę, dokumenty,
 • piszesz maile,
 • korzystasz z komunikatora.

Jedyny antywirus naprawdę działający w czasie rzeczywistym

Każdy dokument lub plik, który pobierasz, każda strona czy link, który klikasz zostaje przeskanowany przez AVG zanim zostanie otwarty. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, AVG zatrzymuje zagrożenia zanim dosięgną Twojego twardego dysku i staną się problemem. Dzięki AVG bezpieczne surfowanie jest możliwe.

Nawet odwiedzanie stron internetowych może być niebezpieczne!

W dzisiejszych czasach nie tylko wirusy mogą uszkodzić Twój komputer. Hakerzy teoretycznie są w stanie przejąć kontrolę nad dowolną witryną internetową i włamać się za jej pośrednictwem do Twojego systemu – np. aby ukraść numery kart kredytowych lub dokonać innych przestępstw. Odwiedź nasz dział exploitów aby dowiedzieć się więcej.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Typowe antywirusy nie potrafią zapewnić obecnie wymaganego poziomu ochrony. Polecamy AVG Internet Security z komponentami chroniącymi Twój komputer podczas surfowania po Internecie. Produkty AVG jako jedyne oferują technologię skanowania w czasie rzeczywistym przeciwdziałającą najnowszym zagrożeniom internetowym, takim jak exploity.

Dlaczego AVG?

 • Zaufanie klientów
  Produkty AVG działają obecnie na ponad 110 milionach komputerów na całym świecie.
 • Łatwość obsługi
  Łatwy do pobrania i zainstalowania.
 • Wiodąca technologia
  Szybkie aktualizacje automatyczne oraz wielokrotnie nagradzana i certyfikowana przez niezależne organizacje antywirusowe technologia skanowania.
 • Darmowa pomoc techniczna
  Wsparcie techniczne i aktualizacje dostępne bez żadnych dodatkowych opłat

Antywirusy tworzone przez AVG to jedne z popularniejszych programów do ochrony komputera przed wszelkimi niebezpieczeństwami które możemy spotkać w sieci. Kompleksowe oprogramowanie działa w czasie rzeczywistym, a przy tym nie szkodzi naszemu komputerowi. Są to rozwiązania wybierane nie tylko przez osoby prywatne, ale też przez firmy które w taki sposób chronią swoje cenne dane przed atakami z sieci. Na stronie avg.pl masz możliwość zakupienia oprogramowania od AVG w wybranym przez siebie pakiecie, dostosujesz go do swoich potrzeb. Kupując na oficjalnej stronie masz pewność, że twoje oprogramowanie będzie w stu procentach legalne, a co za tym idzie, będzie gwarantowało dobrą ochronę. Dodatkowo na stronie czekają na ciebie bardzo często atrakcyjne rabaty i promocje przeznaczone dla osób prywatnych i firm, z których możesz skorzystać by zaoszczędzić, bądź otrzymać dodatkowe, przydatne narzędzia.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

7,50 %

11,25 % zwrotu

Przejdź do AVG.pl

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

 1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
 2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
 3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
 4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
 5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
 6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
 7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Banggood.com

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Gearbest.com

2,00 %

3,00 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Agata

2,25 %

3,38 % zwrotu

Tech4Life.pl

0,88 %

1,31 % zwrotu

eMAG.pl

1,00 %

1,50 % zwrotu

Komputronik.pl

1,20 %

1,80 % zwrotu

Mall.pl

1,00 %

1,50 % zwrotu

OleOle.pl

0,70 %

1,05 % zwrotu

RTV Euro AGD

1,00 %

1,50 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.