eMAG.pl

eMAG.pl

Jesteśmy jednym z największych polskich sklepów internetowych. Na rynku działamy już od 2002 roku. Oferujemy około 160 tysięcy produktów w dwunastu działach. Na naszych stronach można znaleźć szeroką gamę produktów, poczynając od sprzętu RTV i AGD oraz wyposażenia domu i ogrodu, poprzez artykuły komputerowe i fotograficzne, a skończywszy na perfumach, kosmetykach, produktach dla dzieci, ubraniach i dodatkach, a także książkach.

W ciągu dwunastu lat istnienia, z dwuosobowej firmy oferującej podzespoły komputerowe i sprzęt fotograficzny, staliśmy się liderem wśród sklepów internetowych z elektroniką użytkową i wypracowaliśmy mocną pozycję na rynku.
W 2008 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułami "Mistrza Handlu i Usług MasterCard 2008" oraz "Sklepu Internetowego Roku 2008" w rankingu WebstarFestival. Otrzymaliśmy również drugie miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się środkowoeuropejskich firm technologicznych "Deloitte Technology Fast 50". Według rankingu "E-commerce 2009" autorstwa Internet Standard, jesteśmy największym sklepem internetowym w kraju. W 2011 roku zajęliśmy trzecie miejsce w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2011 w kategorii Handel, organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita".

W 2012 roku Agito stało się częścią Grupy Allegro.

Jesteśmy dumni z certyfikatu "Solidna Firma" oraz wyróżnienia, jakie przyznali nam Konsumenci w plebiscycie "Bezpieczny e-sklep 2013". Otrzymaliśmy też Złote Godło w ogólnopolskim plebiscycie „Laur Konsumenta” oraz certyfikat Jakość Roku 2014 w kategorii Usługa.

Sklep internetowy eMag, wcześniej znany jako Agito.pl to bardzo popularny sklep online. W swoim asortymencie sklep posiada przede wszystkim sprzęt elektroniczny, ale też akcesoria motoryzacyjne, sprzęt sportowy czy nawet kosmetyki. Przez wiele lat funkcjonowania, sklep nabrał doświadczenia, które pozwala na realizowanie wszystkich zamówień w szybki i profesjonalny sposób. Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań, by paczki docierały do klientów w szybki sposób. Wszystkie produkty sprzedawane przez eMag to jakościowo dobry sprzęt pochodzący od renomowanych producentów, dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach. Emag to świetne miejsce na zakupy dla każdego, bez względu na to, kiedy ma na nie czas.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

1,00 %

1,50 % zwrotu

Przejdź do eMAG.pl

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Banggood.com

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Gearbest.com

2,00 %

3,00 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Agata

2,25 %

3,38 % zwrotu

Tech4Life.pl

0,88 %

1,31 % zwrotu

AVG.pl

7,50 %

11,25 % zwrotu

Komputronik.pl

1,20 %

1,80 % zwrotu

Mall.pl

1,00 %

1,50 % zwrotu

OleOle.pl

0,70 %

1,05 % zwrotu

RTV Euro AGD

1,00 %

1,50 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.