New Balance

New Balance

Oficjalny sklep marki New Balance, wyłącznego dystrybutora w Polsce.
W sklepie znajdziecie Państwo najnowsze kolekcje odzieży oraz obuwia klasycznego, biegowego, na siłownię, do piłki nożnej oraz tenisa.
Koszt dostawy wynosi 0 zł przy zamówieniu na kwotę powyżej 150 zł. Dla stałych klientów przewidziano również rabaty oraz dedykowane
akcje promocyjne.

New balance to amerykańska marka, która powstała ponad 100 lat temu i coraz lepiej radzi sobie na międzynarodowym rynku. To jeden z największych producentów sportowej odzieży i obuwia, oraz akcesoriów przeznaczonych dla aktywnych osób. Firma jest najbardziej popularna przez kultowe modele swoich sportowych butów, które pewnie nie raz widziałeś na ulicy. Są niezwykle lekkie, wygodne i świetnie wykonane, z dbałością o najmniejszy detal. Zachęcają swoją niebanalną kolorystyką, a przy tym dużą prostotą. Zostały zaprojektowane tak, by nie przeszkadzały na stopie. W asortymencie firmy znajdują się nie tylko buty, ale też sportowe ubrania, oraz plecaki i torby. Firma posiada także produkty skierowane tylko dla sportowców, takie jak rękawice bramkarskie, getry piłkarskie, piłki, czy zegarki do biegania. Ubrania new balance są idealne do uprawiania sportów, jednak ich uniwersalny design pozwala także na noszenie ich w każdej sytuacji.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

2,50 %

3,75 % zwrotu

Przejdź do New Balance

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Banggood.com

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Deichmann

4,00 %

6,00 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

MOKOBELLE

3,50 %

5,25 % zwrotu

Berrylook

7,50 %

11,25 % zwrotu

EyeForFashion

3,50 %

5,25 % zwrotu

Me&Bags

4,00 %

6,00 % zwrotu

Kodano.pl

2,10 %

3,15 % zwrotu

Newchic

5,00 %

7,50 % zwrotu

Szachownica

2,80 %

4,20 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.