Primamoda

Primamoda

PRIMAMODA - polska marka luksusowego obuwia, toreb i akcesoriow, ktora od lat stawia na najwyzsza wloska jakosc oraz swiatowy design.

Primamoda to marka obuwnicza funkcjonująca na rynku polskim od 1992 roku. Aktualnie w Polsce dostępne są sklepy stacjonarne, oraz sklep online, bogato wyposażone w najlepszej jakości obuwie dla każdego. Buty oraz akcesoria firmy Primamoda to wysokiej jakości produkty, świetnie dopracowane i wygodne w użyciu. Wykonywane są zawsze z najwyższej jakości materiałów, co daje nam gwarancje komfortu. Każda kolejna kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów w świecie modowym. Oczywiście poszukując klasycznych modeli butów na różne ważne okazje, również znajdziesz je w Primamodzie. Marka odpowiada na wszystkie potrzeby swoich klientów. Zamawianie produktów tej firmy przez internet jest niezwykle proste i przyjemne. Asortyment jest podzielony w wygodne kategorie, można go dowolnie filtrować i sortować. Klient ma do wyboru kilka sposobów dostawy i płatności. Może wybrać dokładnie to, co mu najlepiej pasuje. Każde zamówienie jest szybko i dokładnie realizowane. Dzięki temu Primamoda ma coraz więcej stałych klientów i to na całym świecie.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

0,60 %

0,89 % zwrotu

Przejdź do Primamoda

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Banggood.com

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Deichmann

4,00 %

6,00 % zwrotu

New Balance

2,50 %

3,75 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Outhorn

3,00 %

4,50 % zwrotu

Laurella

5,00 %

7,50 % zwrotu

Giacomo Conti

3,00 %

4,50 % zwrotu

Jesteś Modna

4,00 %

6,00 % zwrotu

Bialcon

4,00 %

6,00 % zwrotu

Newchic

5,00 %

7,50 % zwrotu

Szachownica

2,80 %

4,20 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.