Mall.pl

Mall.pl

Już od roku 2000 staramy się być zaufanym partnerem zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo szybkich i komfortowych zakupów.

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Państwu swoje usługi w 2000 roku w Republice Czeskiej. Od tego czasu rozszerzyliśmy działalność na następne 4 kraje Europy, nieustannie rozszerzamy nasz asortyment i zwiększamy jakość usług tak, aby zakupy u nas były dla Państwa przyjemne i satysfakcjonujące.

Poza Polską działamy w Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech, w Słowenii oraz Chorwacji. Od 2008 roku jesteśmy częścią spółki holdingowej Netretail Holding, B.V., która kieruje wszystkimi filiami narodowymi.

Fakty 

 • O Państwa zadowolenie dba 150 pracowników bezpośrednio w polskiej filii i 450 pracowników w pozostałych krajach.
 • Dzięki nowoczesnemu europejskiemu centrum dystrybucji oraz polskiemu magazynowi o powierzchni 9504 m2 i przemyślanej logistyce, jesteśmy w stanie zagwarantować szybką wysyłkę towaru.
 • W swojej ofercie posiadamy obecnie ponad 90 000 produktów!
 • Oferujemy bezpłatny odbiór osobisty we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach oraz Krakowie.

Mall.pl to internetowa galeria handlowa, szeroki wybór produktów sprawia, że znajdziesz tu niemal wszystko – tak jak w prawdziwej galerii handlowej. Mall działa już od 2000 roku, nie tylko na terenie Polski, ale też w Czechach, Chorwacji, Słowacji Węgrzech i Słowenii. Kompletując swoje zamówienie możesz wybierać z naprawdę szerokiego asortymentu, który podzielony jest na wygodne kategorie, aby usprawnić robienie zakupów klientom. Obsługa klienta jest równie na równie wysokim poziomie co asortyment – odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące zamówień, czy produktów. Starają się też, by zamówienia były realizowane w szybki i sprawny sposób, tak by wszyscy klienci byli zadowoleni i chętnie wracali na kolejne zakupy.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

1,00 %

1,50 % zwrotu

Przejdź do Mall.pl

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

 1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
 2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
 3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
 4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
 5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
 6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
 7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Banggood.com

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Ucando

3,75 %

5,63 % zwrotu

Tirendo

1,50 %

2,25 % zwrotu

czesci-samochodowe-online.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Opony.pl

1,80 %

2,70 % zwrotu

Zolta

3,00 %

4,50 % zwrotu

Strefa Motocykli

2,00 %

3,00 % zwrotu

TV-Zakupy

4,00 %

6,00 % zwrotu

SamochodoweKosmetyki.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.