Tirendo

Tirendo

Tirendo.pl - Najwiekszy wybór opon online! W asortymencie Tirendo znajduje sie ponad 18.000 opon. Oferujemy zarówno opony najwyzszej klasy wiodacych producentów na rynku miedzynarodowym jak i ich tansze odpowiedniki o równie dobrej jakosci.

Tirendo.pl to jeden z większych sklepów online proponujących w swoim asortymencie opony. Kupno opon jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Z tirendo wybór opon będzie o wiele łatwiejszy. Na stronie dostępne są najświeższe testy opon czołowych producentów, a także możemy skorzystać z obsługi klienta, która działa bardzo dobrze i zawsze doradzi w wyborze. Pracownicy tirendo dokładają wszelkich starań, by zakupy u nich przebiegały bez najmniejszego problemu, a zadowoleni klienci wracali wielokrotnie. Tirendo w swoim asortymencie ma wysokiej jakości opony samochodowe i motocyklowe, felgi, oraz części samochodowe, jednak to opony są ich głównym produktem. Kupując w tirendo dostawa wprost do domu zawsze jest darmowa. Proces zamówienia i płatności jest szybki i łatwy.  Tirendo to jedno z lepszych miejsc w sieci w którym kupisz opony dla swojego samochodu.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

1,50 %

2,25 % zwrotu

Przejdź do Tirendo

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Banggood.com

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Ucando

3,75 %

5,63 % zwrotu

czesci-samochodowe-online.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Mall.pl

1,00 %

1,50 % zwrotu

Opony.pl

1,80 %

2,70 % zwrotu

Zolta

3,00 %

4,50 % zwrotu

Strefa Motocykli

2,00 %

3,00 % zwrotu

TV-Zakupy

4,00 %

6,00 % zwrotu

SamochodoweKosmetyki.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.