4F sklep

4F sklep

Właścicielem marki 4F jest spółka OTCF - polska firma zajmująca się tworzeniem, produkcją i sprzedażą odzieży sportowej. W swoim portfolio, oprócz 4F ma również sportową markę Outhorn, a także multibrandowe sklepy sportowe 4Faces.

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Nasze produkty nadają się zarówno do treningu jak i codziennego noszenia.

4F, to polska marka zajmująca się produkcją odzieży i akcesoriów sportowych. W jej asortymencie znajdują się profesjonalne produkty do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, a także takie, które możemy nosić na co dzień i nadal są bardzo komfortowe. Profesjonalizmu dodaje im fakt, że 4F współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, a także Związkami Sportowymi. Dzięki temu, marka ta projektuje kolekcje ubrań dla polskich sportowców, w których występują podczas letnich i zimowych igrzysk, oraz innych ważnych imprezach sportowych. Ubrania 4F charakteryzują się świetną jakością i wygodą, są dopracowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Design tych ubrań jest bardzo nowoczesny, wiele sportowych ubrań zaprojektowanych jest tak, by wyglądały dobrze także w poza sportowych sytuacjach. Produkty marki 4f są dostępne nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

1,35 %

2,03 % zwrotu

Przejdź do 4F sklep

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Banggood.com

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Bron.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

E-Sporting

2,80 %

4,20 % zwrotu

Mall.pl

1,00 %

1,50 % zwrotu

SnowShop.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

bikesalon.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

ABCFITNESS.PL

3,00 %

4,50 % zwrotu

Kolba.pl

4,25 %

6,38 % zwrotu

TV-Zakupy

4,00 %

6,00 % zwrotu

FitPatrol

2,50 %

3,75 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.