Triverna

Triverna

TRIVERNA to ekskluzywny klub hotelowy ze starannie dobranymi ofertami w wyjatkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Korzystajac z naszego klubu masz pewnosc, ze oferowane promocje sa unikalnymi okazjami. Mozesz zaoszczedzic, nawet do 70%.

Rezerwuj noclegi w ekskluzywnych hotelach taniej nawet o 70 procent. Dołącz do klubowiczów Triverna, by móc korzystać z wszystkich okazji i zwiedzać zakątki całego świata taniej, a nadal w komfortowych warunkach. Wszystkie oferty na stronie są całkowicie unikalne, znajdziesz je tylko w trivernie. Sama strona jest bardzo wygodna w użyciu, przeglądanie dziesiątek ofert sprawia ogromną przyjemność. Dzięki trivernie możesz też zorganizować większy wyjazd grupowy, strona daje też możliwość rezerwacji grupowych. Zwrócić uwagę należy też na świetną obsługę klienta, mając jakikolwiek problem z serwisem triverna, bądź pytania, zawsze zostaniesz profesjonalnie poinformowany na każdy temat. Triverna to sposób na wybór wakacji dokładnie w taki sposób, jaki lubisz.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

2,00 %

3,00 % zwrotu

Przejdź do Triverna

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Outhorn

3,00 %

4,50 % zwrotu

travelday.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Kuptravel.pl

2,50 %

3,75 % zwrotu

Qatar Airways

0,88 %

1,31 % zwrotu

Sun&Snow

2,50 %

3,75 % zwrotu

TV-Zakupy

4,00 %

6,00 % zwrotu

Moja Walizka

4,00 %

6,00 % zwrotu

Hobby House

2,50 %

3,75 % zwrotu

Sapphire-Fashion

3,00 %

4,50 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.