Douglas.pl

Douglas.pl

Douglas posiada w Convertiser najwyższą stawkę na rynku, jednak nie obejmuje ona wydawcow wspolpracujacych z Dougas już w innych sieciach!

Sukces nie jest dziełem przypadku! Kompetencje, jakość i lojalność wobec klienta stały się podwaliną sukcesu firmy Douglas jako lidera rynku perfumerii w Europie. W ponad 1000 placówkach w Niemczech i na całym kontynencie nasi pracownicy starają się spełnić wszelkie życzenia naszych klientów.

Douglas to niemiecka sieć perfumerii istniejąca na rynku od 1910 roku. W Polsce sieć ta dostępna jest stacjonarnie, jak i online. Online, na stronie douglas.pl znajdziesz naprawdę szeroki wybór perfum i kosmetyków, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wśród asortymentu wszystkie najbardziej cenione i najpopularniejsze marki kosmetyczne, a także bardzo ciekawa oferta firmowych produktów douglasa. Zakupy online na stronie perfumerii są bardzo wygodne i bardzo często atrakcyjne cenowo. Na stronie zawsze znajdziesz szereg ciekawych akcji promocyjnych i rabatów. Dodatkowo do niemal każdego zamówienia otrzymujesz prezenty. Obsługa klienta stoi na bardzo wysokim poziomie, w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących asortymentu oraz zamówień pracownicy dokładają wszelkich starań by rozwiać wątpliwości. Najważniejszy dla nich jest zadowolony klient który chętnie wróci na kolejne zakupy.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

15,00 %

22,50 % zwrotu

Przejdź do Douglas.pl

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Alensa.pl

2,10 %

3,15 % zwrotu

Bella - Bliżej Ciebie

3,50 %

5,25 % zwrotu

Optiland

2,00 %

3,00 % zwrotu

Dolina Lawendy

2,50 %

3,75 % zwrotu

Myprotein

4,00 %

6,00 % zwrotu

ABCFITNESS.PL

3,00 %

4,50 % zwrotu

StrefaUrody.pl

4,00 %

6,00 % zwrotu

Z NATURY ZDROWIE

3,50 %

5,25 % zwrotu

DAX Cosmetics

3,50 %

5,25 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.