KFC Dostawa

KFC Dostawa

KFC to jedna z popularniejszych sieci fast food w Polsce, oraz na całym świecie. Została założona już w 1930 roku w Stanach Zjednoczonych i od tamtego czasu serwuje kurczaki do coraz to większej liczby zadowolonych klientów. Kurczaki z KFC to produkt wyjątkowy, receptura ich przyrządzania jest pilnie strzeżona, ich smak jest niepowtarzalny. Aktualnie restauracje KFC w swoim menu mają nie tylko kurczaki, ale też przeróżne kanapki, twistery, sałatki oraz kawy i desery. To wszystko możesz teraz zamówić także przez internet. Dzięki KFC Dostawa twoje ulubione kurczaki i inne dania zostaną ci doręczone w szybki sposób do twoich drzwi. Sam proces zamówienia i płatności jedzenia jest bardzo prosty i szybki, mamy do dyspozycji kilka opcji zapłacenia, także płatność przy odbiorze. Strona internetowa proponuje też aplikacje mobilną, dzięki które zamówienie możesz złożyć także za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

2,50 %

3,75 % zwrotu

Przejdź do KFC Dostawa

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Flixbus.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Pizza Hut

1,75 %

2,63 % zwrotu

skypark24

4,25 %

6,38 % zwrotu

Tickets.pl

0,70 %

1,05 % zwrotu

Globkurier

4,00 %

6,00 % zwrotu

bdsklep.pl

2,20 %

3,30 % zwrotu

Videopoint

2,50 %

3,75 % zwrotu

ROTR

1,00 %

1,50 % zwrotu

KurierNET

4,00 %

6,00 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.