PizzaPortal

PizzaPortal

Pizzaportal.pl to serwis internetowy, na którym zamówisz jedzenie wprost do swojego domu. Nie tylko pizzę, ale też pierogi, sushi, kuchnie z każdego zakątka świata – jeśli tylko taką możesz zjeść w restauracji w twojej okolicy. Wszystko w jednym miejscu – menu pobliskich restauracji, numery telefonu, także tych, które szczególnie lubisz. Wszystko w szybki i przyjemny sposób. Pizzaportal.pl to też opinie o danych miejscach, oraz możliwość płatności online. Oczywiście nie jest to jedyny sposób płatności, istnieje możliwość płacenia przy odbiorze. Nie ma szybszego sposobu na zamówienie jedzenia z dostawą do domu. Współpraca portalu z restauracjami jest prosta i przejrzysta, ze strony twoje zamówienie trafia do restauracji, a stamtąd dostajesz ciepły posiłek prosto do twojego mieszkania. Komfort i szybkość zamawiania jedzenia przez pizzaportal.pl, sprawia że zadowoleni klienci nie raz wracają do korzystania z usług strony. 

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

1,00 %

1,50 % zwrotu

Przejdź do PizzaPortal

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

Flixbus.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

Pizza Hut

1,75 %

2,63 % zwrotu

skypark24

4,25 %

6,38 % zwrotu

Tickets.pl

0,70 %

1,05 % zwrotu

Globkurier

4,00 %

6,00 % zwrotu

KFC Dostawa

2,50 %

3,75 % zwrotu

bdsklep.pl

2,20 %

3,30 % zwrotu

Videopoint

2,50 %

3,75 % zwrotu

ROTR

1,00 %

1,50 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.