Telepizza

Telepizza

Telepizza jest to sieć restauracji ,,casual dining” połączona z pizzą. Została ona założona na przełomie 1987 roku na terenie Hiszpanii poprzez Leopolda Fernandeza Pujals. Analizując stronę internetową wskazuje się, że mamy możliwość zamówienia tego na co w danej chwili mamy ochotę. Ciekawostką również jest, że ukazywana firma od początku istnienia oferuje swoim klientom bezpłatny dowóz tak lubianej pizzy do klienta. Jednak zaznacza się, że opcja ta działa w ograniczonej strefie w pobliżu pizzerii.

Telepizza to międzynarodowa sieć restauracji która specjalizuje się przede wszystkim w pizzy. W swojej ofercie posiadają także makarony, sałatki i inne przekąski, które świetnie uzupełniają cały posiłek. Największym sekretem, a zarazem sposobem na tak dużą popularność telepizzy, jest jakość produktów z jakich wykonywane są dania. Telepizza to przede wszystkim wysokiej jakości, świeże ciasto, oraz ciekawe i nietuzinkowe kompozycje składników na nim. Co jakiś czas w lokalach telepizzy można spotkać się z bardzo ciekawymi promocjami, które prócz tego że są atrakcyjne cenowo, także proponują nowe, ciekawe smaki pochodzące z różnych zakątków świata. Z każdego regionu można czerpać garściami, stąd pomysły na pizze meksykańskie, czy w azjatyckim stylu. Na koniec to, co najważniejsze – telepizza to też pizza z dowozem do domu. Właściwie w każdej chwili możesz złożyć zamówienie i cieszyć się pyszną pizzą w domowym zaciszu

Podziel się:

Uzyskaj zwrot ze swoich zakupów w wysokości

1,25 %

1,88 % zwrotu

Przejdź do Telepizza

Nie jesteś zalogowany?
Zaloguj się lub Zarejestruj


Ważne informacje

  1. Cashback w tym sklepie naliczany jest od wartości netto zamówienia. 
  2. Zawsze przechodź do danego sklepu przez nasz serwis cashgoback.pl lub bezpośrednio aktywuj zwrot korzystając z wtyczki cashgoback.
  3. Wyłącz Adblocka na czas robienia zakupów.
  4. Upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (pliki Cookie).
  5. Nie korzystaj z żadnych kuponów rabatowych znalezionych na innych stronach. Może to spowodować, że nie otrzymasz cashbacku.
  6. Cashback może Ci nie przysługiwać, jeśli używasz do płacenia karty podarunkowej albo karty stałego klienta.
  7. Nie otrzymasz cashbacku jeśli anulujesz/zwrócisz swoje zamówienie.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po zrobieniu zakupów w tym sklepie Twój zwrot zostanie zarejestrowany w ciągu 48h. Otrzymasz od nas email w momencie poprawnego zarejestrowania zwrotu.


Podobne sklepy

PizzaPortal

1,00 %

1,50 % zwrotu

Groupon.pl

3,00 %

4,50 % zwrotu

AliExpress

5,25 %

7,88 % zwrotu

skypark24

4,25 %

6,38 % zwrotu

Tickets.pl

0,70 %

1,05 % zwrotu

Globkurier

4,00 %

6,00 % zwrotu

KFC Dostawa

2,50 %

3,75 % zwrotu

bdsklep.pl

2,20 %

3,30 % zwrotu

Videopoint

2,50 %

3,75 % zwrotu

Pizza Hut

2,50 %

3,75 % zwrotu

Amronet - wymiana walut onlie

20,00 %

30,00 % zwrotu

O serwisie

cashgoback.pl to serwis oferujący zwrot części kwoty wydanej na zakupy czyli cashback. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy cashback z aliexpress. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, w których możesz uzyskać cashback.